Pohádkový den

Žárovička si připravila pro své spolužáky celodenní program na téma pohádky. Na pravidelných setkáních žákovské rady děti vymýšlely pracovní listy, hry a aktivity pro jednotlivé třídy. Výsledkem bylo projektové učení napříč všemi předměty a všemi ročníky 1. stupně. Vše se nám podařilo nachystat v naprostém utajení. Překvapeni byli nejen ostatní žáci, ale i učitelé. Velký potlesk patří pro zástupce Žárovičky, kteří se nebáli a hrdě předstoupili před své spolužáky a předvedli své učitelské schopnosti. Velké poděkování patří všem dětem, protože se v tento den chovaly velmi slušně a úžasně pracovaly.

A jak se nám tento den povedl? Ptali jsme se:

Paní učitelky Kořistkové: „ Já jsem nadšená. Děti to bavilo. Bylo to výborně nachystané.“

Paní učitelky Grigorové: „ Byla jsem překvapená, jak skvěle tento den probíhal. Budu ráda za další podobné aktivity ze strany Žárovičky.“

Paní učitelky Baronové: „ Bylo to fajn, líbilo se mi to.“

Katky Quisové: „Nejvíc se mi líbila angličtina, kde jsme překládali pohádku. Byl to takový oddechový den.“

Isabelky Odstrčilové: „Líbilo se mi to a chtěla bych to zopakovat.“

Barči Ortové: „Bavilo mě to, dobrá práce od žákovské rady.“

Radka Lubeníka: „Dobrý nápad a zábava.“

Míši Pompa: „Pohádkový den byl skvělý.“

Žárovička a Mgr. Klára Střížová