Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Pošta z Kanceláře Senátu ČR

Dobrou zprávu jsme obdrželi z Kanceláře Senátu ČR. V minulém školním roce jsme se zúčastnili výtvarné soutěže vyhlášené Kanceláří Senátu Spolku českých betlemářů Artlliving s.r.o. na téma „Vánoční betlém“. Naše práce se velice líbily, avšak zasáhla pandemie a nemohli jsme se na jaře, a ani na podzim, zúčastnit slavnostního vyhodnocení výtvarné soutěže v sídle Senátu, v Hlavním sále Valdštejnského paláce v Praze, na které jsme se všichni velice těšili.
Velmi mne proto potěšilo, že i přes nepříznivou pandemickou situaci v republice na děti nezapomněli a přesto, že slavnostní vyhodnocení bylo nakonec neodvratně zrušeno, slíbenou odměnu  a diplomy žačky Natálie Polová, Sofie Uvírová, Agáta Svobodová, Ellen Kořistková, Karolína Kociánová a  Victoria Dagmar Francková obdržely.
Děvčatům děkuji za nadšení a gratuluji.
Drahoslava Hobžová