Postup do okresního finále v minifotbale

Z postupu do okresního finále se mohou radovat naši fotbalisté, kteří se zúčastnili turnaje v minifotbale starších žáků na umělé trávě v Opavě Kylešovicích. V nelehké skupině jsme mezi 6 školami pouze jednou prohráli a mohli se tak radovat z postupu do okresního kola mezi 6 nejlepších škol okresu. Do turnaje jsme vstoupili velice dobře a v úvodním utkání jsme porazili žáky Mendelova gymnázia v poměru 4:0 a hned navázali vítězstvím nad ZŠ Šrámkova 3:0. S vítězem skupiny ze ZŠ Boženy Němcové jsme těsně prohráli 2:1, ale další dva zápasy jsme opět zvládli na výbornou. Nejprve jsme ve druhém poločase obrátili nepříznivý vývoj se ZŠ Mařádkova a zvítězili 4:2 a v posledním utkání o postup z 2. místa jsme zdolali Vítkov v poměru 2:0. Klukům gratuluji a přeji mnoho štěstí do okresního finále, které by se mělo konat 20. 4. opět v Opavě.

Tým ZŠ Neplachovice: Jan Michalec (brankář), Jakub Kramný, Denis Varyš, František Foltýn, David Plačko, Petr Sekanina, Antonín Polok, Hynek Varyš, Ondřej Botzián

Mgr. Jakub Machel