Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Postup do okresního finále ve florbale

Úspěšný vstup do turnaje ve florbale má za sebou výběr žáků z 8. a 9. tříd. Okrskové finále ve florbale se konalo 7. ledna 2020 na ZŠ Englišova v Opavě. V nelehké skupině jsme si vedli velice dobře a bojovným výkonem jsme si zajistili postup mezi 8 nejlepších okresních škol. Hned v úvodu se nám těsně podařilo porazit ZŠ TGM, se kterou jsme vyhráli 3:2. V druhém zápase jsme překvapivě jasně porazili ZŠ Englišova v poměru 5:2 a zvládli jsme také třetí rozhodující zápas o postup proti ZŠ Raduň, který jsme s trochou štěstí dotáhli do vítězné konce v poměru 1:0 a vyhráli tak ve všech třech zápasech naší skupiny. V bráně naši školu reprezentoval Adam Bolík, který se velmi dobrým výkonem pod náš postup výrazně podepsal, do hry pak zasáhli Adam Vávra, Patrik Šebela, Alexandr Fojtík, Jan Tomášek, Patrik Snášel, Matěj Schoppik, Ondřej Botzián, Adam Grela, Filip Herber a Daniel Leszczýnski. Našemu družstvu děkuji za předvedený výkon a doufám ve stejnou bojovnost také v okresním finále, které proběhne 22. ledna na ZŠ Mařádkova v Opavě.

Mgr. Jakub Machel