Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Řekni mi, co čteš, a já ti povím, jaký jsi…

Dramatický soubor Bavidlo pod vedením paní učitelky Wertichové si připravil vystoupení pro žáky a učitele naší školy, a to recitaci prozaických textů z oblíbených knih. Vystoupení se konalo 1. 4. 2019 v naší školní knihovně. I přes velkou trému se vystoupení povedlo. Já za náš soubor mohu podotknout, že do vystoupení jsme dali úplně všechno. Tréma byla vážně veliká, ale my jsme to zvládli. Diváci i vystupující si odpoledne užili a všichni diváci mi dají jistě za pravdu, že vystoupení bylo povedné. Ale velké díky patří paní učitelce Wertichové, která nám pomohla s přípravou textů a našich projevů. DĚKUJEME!

                                                                           Aneta Szotkowská