Přespávačka s eTwinningem

V pátek 5. dubna nastal konečně ten den D. Čekala nás první přespávačka s novým kroužkem pro děti nižšího stupně společně s kroužkem paní učitelky Střížové. Všichni jsme byli natěšení a plni očekávání. Před sedmnáctou hodinou se děti rozloučily s rodiči a vydaly  se “zabydlet” do 8. třídy. Jako první bod jsme si rozvrhli čas aktivit, kterým se budeme věnovat, objednali jsme oblíbenou pizzu a hurá na to! Věnovali jsme se tématům, která probírají tento školní rok v angličtině. Děti pracovaly ve skupinkách, tvořily křížovku, pexeso, spojovačky a jako poslední úkol vytvořily obrázkový slovník na všechna daná témata. Večer jsme se zavrtali do spacáků a pustili si film Sám doma. Ráno jsme měli rozcvičku, snídani, trochu jsme uklidili a šli zase na chvilku pracovat. Čas nám rychle utíkal, všichni jsme si to náramně užili a věřím, že tato přespávačka nebyla poslední.

Jana Lhotská