Projekt Podpora přírodovědného a technického vzdělání v Moravskoslezském kraji

V letošním roce se naše škola připojila jako partnerská škola do projektu, jehož cílem je podpora přírodovědného a technického vzdělání na ZŠ a SŠ. Tento projekt je pod záštitou Masarykovy střední zemědělské školy v Opavě.
Hlavní náplní projektu je sdílení a využívání odborných učeben a laboratoří na Masarykově střední zemědělské škole v Opavě. Vybrané děti budou mít nadále možnost se zcela zdarma zúčastnit odborné dvoudenní exkurze (např. v Podyjí, Beskydech, Jeseníkách). Další aktivitou pod záštitou projektu je návštěva farmaceutického koncernu TEVA. Hlavním cílem projektu je přiblížit dětem přírodovědné vzdělání formou vlastního poznání, exkurzí, vzájemné spolupráce a soutěží.
Veškeré náklady spojené s dopravou, pomůckami a exkurzemi jsou plně hrazeny z grantu.

Povina publicita

„Podpora přírodovědného a technického vzdělávání v Moravskoslezském kraji“,
reg.č.: CZ.1.07/1.1.00/44.0008

gg