Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Projektový den s HELLO

Ve čtvrtek 17. září prožili naši šesťáci celé dopoledne naplněné angličtinou. V jazykové škole Hello v Opavě byl pro ně připraven program naplněný aktivitami, soutěžemi a zábavnými úkoly. Netradiční výuku vedl rodilý mluvčí Omar, a tak měl každý příležitost vyzkoušet si své jazykové dovednosti prakticky. Pro některé kluky a holky to nejspíš bylo úplně první setkání s cizincem mluvícím anglicky. Pro všechny ale určitě výborná motivace k učení se jazykům a taky pěkná připomínka Evropského dne jazyků, který slavíme každoročně 22. září.

Mgr. Jana Divilová, Mgr. Radek Hnilica