Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Prostřeno v kroužku vaření

V květnu proběhlo v kroužku vaření vlastní Prostřeno. Děti se rozdělily do dvou skupin a každá skupina si zvolila své menu. Děti se snažily vše uvařit samy a je vidět, že někteří kuchtíci jsou opravdu šikovní a klidně by se mohli přihlásit do pořadu Masterchef. Vaření jsme si užili a výsledky byly výborné nejen vzhledem, ale i chutí.

V lichý týden děti vařily:

  1. Menu: palačinky s marmeládou šlehačkou a ovocem, domácí pizza
  2. Menu: polévka gulášová, margotkové muffiny zdobené ovocem a šlehačkou, jahodový koktejl

V sudý týden děti vařily:

  1. Menu: palačinky s domácí zmrzlinou a ovoce
  2. Menu: šneky z listového těsta, kokosová buchta zdobená ovocem a šlehačkou

Dobrou chuť!

Šárka Petlachová