Průkaz cyklisty

Ve čtvrtek 15. června jsme se vydali zúročit naši roční práci v oblasti dopravní výchovy. Do Krnova jsme dojeli s mírnými obavami a po cestě si ještě opakovali dopravní značení. V budově SVČ Méďa se nervozita u některých ještě znásobila, čekal nás nejprve test z teorie. Naštěstí jsme zachovali chladnou hlavu a test napsali. Na hřišti na nás již čekali strážnici z Městské policie, aby obodovali a ohodnotili naši jízdu na kole. Některým žákům se podařilo zajet ukázkovou jízdu a dopustili se pouze jedné chyby. Sečteno, podtrženo – obstáli jsme! Celkem 19 žáků získalo průkaz cyklisty. Gratuluji všem úspěšným a vy, kterým průkaz utekl jen o kousíček, nezoufejte, protože… Moji milí čtvrťáci, nezapomínejte, že BEZPEČNOST je na 1. místě. Takže vám přeji radostné chvíle nejen na cestách.

Mgr. Klára Střížová