Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Prvňáčci a Ježíškova vnoučata

Dobré skutky a dárky k Vánocům jednoznačně patří. Žáci první třídy se zapojili do projektu Českého rozhlasu Ježíškova vnoučata. Tento projekt vznikl v roce 2016 a jeho cílem bylo, a stále je, potěšit opuštěné lidi v domech pro seniory, kteří jsou sami a dárek od Ježíška nedostali už mnoho let. Prvňáčci jako Ježíškova vnoučata vyrobili vánoční přáníčka, která jsme poslali do Prahy. Přání budou rozdána babičkám a dědečkům z celé České republiky. Doufáme, že jim udělají radost a přispějí tak k radostnému prožití vánočních svátků.

                                               Mgr. Michaela Špičáková a prvňáčci