Republikové finále ve sportovní gymnastice

Velmi úspěšnou účast v gymnastických soutěžích mají za sebou naše děvčata, která o víkendu 5. 4. a 6. 4. absolvovala republikové finále ve sportovní gymnastice v Praze. Náš tým vyjel na závody oslaben o Kristýnu Silberovou, která měla ve stejném termínu gymnastické závody ve skocích na trampolíně a nemohla se finále zúčastnit. Přesto se naše družstvo ve složení Nela Hřivnáčová, Vendula Silberová a Aneta Holíková předvedlo ve velmi slušném světle a svou gymnastickou pouť zakončilo na nádherném 6. místě. Děvčata během závodu čekal gymnastický trojboj a body sbírala na prostných, hrazdě a přeskoku. Na ostré vystoupení jsme se mohli v gymnastické hale připravit v rámci tréninku v předvečer závodu.
Dvoudenní republikové finále jsme si užili nejen po sportovní stránce a děvčatům patří obrovské poděkování za přístup, snahu a nadšení, které vložila do svých výkonů během cesty za úžasným výsledkem na republikové úrovni.

Mgr. Jakub Machel