Bronzové medaile mladších žáků na Poháru rozhlasu

V úterý 3. května proběhl na atletickém Tyršově stadionu Pohár rozhlasu, tedy atletický víceboj pro žáky základních škol. Sportovci se na tomto závodě utkali v běhu na 60 metrů, skoku dalekém a skoku vysokém, hodu kriketovým míčkem a vytrvalostním běhu na 600 a 1000 metů. Naši školu v družstvu mladších žákyň reprezentovala Natálie Gregořicová, Klára Polanská, Veronika Smoleňová, Adriana Snášelová, Amálie Ťapťuchová, Edita Stavařová, Anna Kořistková, Petra Rysová, Tamara Marethová, Natálie Nováčková a Lucie Vávrová. Děvčata se umístila na 11. místě.
Družstvo mladších chlapců ve složení Albert Vávra, Jakub Šmarda, Matěj Dehner, David Pietroň, Marek Kurowski, Ondřej Čapek, Matěj Vrbický, Oliver Bucháček, Michael Novák a Mikuláš Serdel se blýsklo fantastickým výkonem a zaslouženě se mohlo radovat z 3. místa v konkurenci 11 škol a zisku bronzových medailí. Za zmínku určitě stojí 2. místo Alberta Vávry v běhu na 60 metrů a vítězství ve skoku vysokém, 10. místo Ondřeje Čapka v hodu kriketovým míčkem a 3. místo naší štafety mezi 11 družstvy. Všem žákům děkuji za skvělou reprezentaci naší školy.

Mgr. Jakub Machel