Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Rozloučení devítek ve školní jídelně

Kdo se staral o naše „hladová bříška“ po celou dobu školní docházky? Kdo nám s úsměvem doléval u okýnka nápoje? Kdo měl trpělivost poslouchat naše hlasité hovory u stolu? Kdo uklízel po našem ne vždy vzorném stolování? No přece naše paní kuchařky! Dokonce nás v pátek 24. 6. dopoledne pozvaly do jídelny na vynikající zákusek a džus, aby se s námi takto „sladce“ rozloučily. I my jsme jim poděkovali a předali malou pozornost a pamětní destičku. Ještě jednou děkujeme!

                                                                                                                                    Vaši deváťáci