Rozlučka

Páťáci si závěr školního roku zpříjemnili víkendovým pobytem ve škole, který jsme pojali jako rozlučku s 1. stupněm. Zažili jsme spoustu legrace, uvařili si oběd, upekli pizzu, zahráli hromadu her, zhlédli filmy. Uznejte sami, kdy se Vám poštěstí mít školu sami pro sebe?

Mé poděkování patří všem dětem a zároveň také rodičům, kteří nám připravili pohoštění.

A jak se tato akce zalíbila dětem?

Irenka: Bylo to super. Paní učitelka si pro nás nachystala dobrou hru. Dívali jsme se na filmy.

Kačka K. Víkend se mi velmi líbil. Večeře byla bombová.

Anetka M.: Víkend byl super.

Ríša: Bylo to super, protože jsme hráli dobré hry a dívali se na skvělé filmy.

Tom: Bylo to dobré a zábavné.

Filip K.: Bylo to super a zábavné.

Honza: Hráli jsme schovku a byli jsme venku.

Filip P.: Víkend ve škole byl velmi úžasný. Hráli jsme si, pouštěli jsme si filmy a vařili jsme si.

Barča: Byla to bomba, když jsme paní učitelku naučili hru Granny.

Anetka K. Bylo to super, zábava, sranda. Nejlepší víkend.

Kačka U.: Bylo to fakt dobré, nejenom dobré, bylo to výjimečné.

Mirek: Bylo to super. Hráli jsme spoustu zábavných her, ze kterých mě nejvíce bavila Granny. To jídlo, co jsme si vařili, bylo prostě mňam.

Pepa: Víkend byl skvělý. Paní učitelka si pro nás připravila hezké hry. Vyspali jsme se nejspíš všichni dobře a po celou dobu jsme se hezky bavili.

Mgr. Klára Střížová