Zimní radovánky na sněhu

Začátek prosince letošního roku se nesl v duchu pravé zimy. V průběhu uplynulého víkendu napadala hromada sněhu, a tak se žáčci z 1. A rozhodli užít si zimní radovánky. Ve středu 6. prosince vyrazili spolu se svými velkými kamarády z 9. A na kopec v blízkosti školy. Vybaveni kluzáky, boby i sáněmi zdolávali zasněžený svah. S opakovanými pokusy vystoupat a znovu se projet pomalu ubývaly síly jak prvňáčkům, tak deváťákům. Nadešla chvíle na změnu. Teplota kolem nuly umožnila stavění sněhuláků. Některé koule byly během chviličky větší než jejich stvořitelé. Další velkou zábavou se stalo koulování. Po hodině dovádění nastal čas k návratu do školy. Všichni doufáme, že si tyto nezapomenutelné okamžiky budeme moci opět brzy zopakovat.

Mgr. Ivana Kořistková, třídní učitelka 1. A