Přespávačka ve škole

V pátek 11. listopadu jsme s kroužkem eTwinning uspořádali přespávačku ve škole. Cílem byla práce na eTwinningových projektech, na kterých se v letošním školním roce úspěšně podílíme, a také stmelení kolektivu žáků, kteří tento kroužek navštěvují. Sraz byl v 17:00 hodin před školou. A pak to začalo! Práce bylo až nad hlavu a měli jsme na to jen 14 hodin! Na večeři jsme si objednali pizzy a nezbyl ani drobek. Aktivně jsme pracovali, tvořili jednotlivá loga, diskutovali jsme nad tématy projektů a sestavovali si plán na celý školní rok. Před spaním jsme si pustili film a jelikož si každý přinesl nějakou dobrotu, tak už bylo slyšet jen šustění sáčků. Nastal čas si odpočinout a nechat naše myšlenky odpočinout. Po společné snídani jsme se dali opět do práce a už konkrétně tvořili úkoly pro naše partnery ze slovenských škol. Uteklo to jako voda a my jsme se rozcházeli do svých domovů. A jaká byla naše první přespávačka? Určitě inspirativní, lépe jsme se poznali, spřátelili a namotivovali na další práci. Už teď si plánujeme další víkendovou aktivitu.

Mgr. Klára Střížová