Sběr víček pro postiženého chlapce

Žáci naší školy již několik let sbírají víčka od PET lahví a tím pomáhají Charitě v Opavě získávat prostředky pro pomoc postiženým. V letošním roce se opět podařilo nashromáždit šest velkých 120l pytlů plných víček. Tentokrát byly odvezeny handicapovanému chlapečkovi, který žije jen s tatínkem. Ten je v rámci rehabilitace třídí podle druhu a barev a ve výkupu za ně získává finanční prostředky, které použije na nákup speciálního vozíčku a rehabilitačních pomůcek. Charita moc děkuje všem, kteří víčka sbírají a nosí do školy.
Ve sběru víček budeme pokračovat. Kromě víček od PET lahví je možné sbírat také víčka od mléka, kosmetiky, pracích a čisticích prostředků (umytá). Sběru se mohou zúčastnit všichni, kteří mají chuť pomáhat.

Mgr. Štěpánka Matějková