Sdílení zkušeností v rámci projektu Erasmus+

Náš projekt Příležitost pro všechny, který je hrazený z grantu Erasmus+, je v plném proudu. Aktuálně naši pedagogové, kteří se mají účastnit mobilit, vybírají konkrétní kurzy, diskutují nad přesnou osnovou stínování. Žáci, kteří se zúčastní skupinové mobility žáků, intenzivně pracují na mezinárodním projektu s názvem Československo Minecraftom v zájmovém kroužku eTwinning pod vedením koordinátorky. Když jsme byli požádáni, zda bychom naše zkušenosti mohli sdílet s kolegy ze Základní školy Krnov, Žižkova 3, rádi jsme vyhověli. Naše koordinátorka se sešla 13. prosince se zájemci o realizaci z řad pedagogů zmíněné školy. Setkání bylo velmi příjemné a obohacující pro obě strany. Věříme, že se již brzy zapojí do Erasmu+ další škola z našeho blízkého okolí.

Mgr. Klára Střížová