Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Šesťáci mezi zvířaty v ZOO

Jupí, na konci školního roku bude výlet! Jsme opravdu moc rádi, že se podařilo zorganizovat společný výlet žáků šestých tříd do ostravské ZOO. Hned ráno, když se bouřkové mraky hnaly na Ostravu, jsme vyrazili autobusem stejným směrem, a tak jsme první dešťové kapky dohnali před vstupem. Nejsme z cukru a deštík nás nemohl ohrozit. Navíc zvířata se těšila z osvěžení po parných dnech a předváděla se ve výbězích před našimi fotoaparáty. Po chvíli se přece jen vyčasilo a my jsme si mohli užít zoologickou se všemi jejími lákadly – vláčkem, cukrovou vatou, ledovou tříští i průlezkami. Výlet, jak se patří!

Mgr. Jana Divilová