Krásná umístění ve skoku vysokém

A ve sportovním soutěžení pokračujeme… Tentokrát nás čekal skok vysoký. Závod se konal v Opavě na Tyršově stadionu v úterý 30. ledna 2024. Soutěžilo se ve čtyřech kategoriích a naše škola obsadila hned tři. Do závodu tak zasáhlo družstvo mladších děvčat a družstva starších děvčat i chlapců. Naši školu reprezentovali Albert Vávra, Matěj Vrbický, David Pietroň, Matěj Dehner, Edita Stavařová, Tamara Marethová, Petra Rysová, Veronika Smoleňová, Teodora Marethová, Natalie Polová, Elen Kořistková a Anna Hrochová, za doprovodu paní učitelky Neiserové. Nejlepšího výsledku z družstev dosáhli naši starší kluci, kteří se umístili na krásném druhém místě v konkurenci 14 škol. Starší děvčata se umístila na pěkném čtvrtém místě a mezi jednotlivci zazářila Edita Stavařová, která dosáhla druhého nejlepšího výsledku v závodě. Družstvo mladších děvčat se v závodě na předních příčkách neumístilo, nejlepší z mladších holek byla Elen Kořistková. Celý den jsme si užili a pěkně jsme si zasportovali.  🙂