Školička II

V úterý 17. 5. proběhly již druhé školičky s našimi předškoláky. Odpoledne jsme zahájili v tělocvičně. Při hře Čertí honička děti ukázaly své zapálení pro boj o první místo. Cílem hry totiž bylo vzít ostatním co nejvíc ocásků. V pohybové hře Ovocný kompot předškoláci předvedli, že se v ovoci opravdu vyznají. I když je paní učitelka občas pletla zeleninou, poplést se nenechali. Jelikož všem v tělocvičně vyhládlo, museli se předškoláci před prací ve třídě posilnit svačinkou. Posílení svačinkou se s nadšením vrhli do další práce. Paní učitelku mile překvapili, když si pamatovali všechna slova z písničky, kterou se učili na první školičce. Jak by také ne, když ji poctivě trénovali doma i ve školce. Odpoledne bylo zakončeno lekcí angličtiny. Děti s přehledem zvládly barvy, zvířata, naučily se básničku, vybarvovaly obrázek podle diktátu. Se všemi úkoly si děti hravě poradily, proto si zaslouží velkou pochvalu.

Mgr. Michaela Špičáková