Školička – setkání předškoláčků

Základní škola Neplachovice zve všechny předškoláky a jejich rodiče na setkání s názvem Školička – setkání předškoláčků. Při pravidelných setkáních děti poznají prostředí základní školy, prohlédnou si třídy, jídelnu i školní družinu, vyzkoušejí si také práci v lavicích, seznámí se s novými kamarády a poznají budoucí třídní učitelku. Mohou rozvíjet dovednosti potřebné pro úspěšné zvládnutí 1. třídy, aby byl pro ně v září nástup do školy jednodušší a vše bylo pro ně snadnější. S sebou přezůvky, pití a malou svačinku.
Termíny setkání: 10. 4., 24. 4., 15. 5. a 29. 5. 2014. Všechna setkání budou probíhat v době od 16:00 – 17:30 hodin. Poslední setkání bude hlavně informativní o potřebách a pomůckách pro budoucí prvňáčky.

Těšíme se na vás.
Mgr. Martina Mrkvanová