Školička – setkání předškoláčků

Základní škola Neplachovice zve všechny předškoláky na setkání s názvem ŠKOLIČKA – setkání předškoláčků. Při pravidelných setkáních děti poznají prostředí školy, prohlédnou si třídy, jídelnu i školní družinu, vyzkouší si práci v lavicích, seznámí se s novými kamarády a poznají budoucí třídní učitelku. Budou rozvíjet dovednosti potřebné pro úspěšné zvládnutí 1. třídy.

Místo konání: ZŠ Neplachovice

Termíny:

  • 12. 4. – CESTA DO POHÁDKY aneb ZAHRAJEME SI NA ŠKOLÁKY
  • 26. 4. – POHÁDKOVÝ LES
  • 10. 5. – POHÁDKOVÉ KOUZLENÍ

Školičky budou probíhat v době od 16:00 do 17:30 hodin. Předškoláci si přinesou malou svačinku a vhodné přezůvky.

Ve čtvrtek 14. 6. 2018 proběhne informativní schůzka pro rodiče spojená s prohlídkou školy (pro případné zájemce). Těšíme se na vás.

PaedDr. Ivana Pavlíková