ŠKOLIČKA – setkání předškoláků

Základní škola Neplachovice zve všechny předškoláky a jejich rodiče na setkání s názvem Školička – setkání předškoláků. Při pravidelných setkáních děti poznají prostředí základní školy, prohlédnou si třídy, jídelnu i školní družinu, vyzkoušejí si práci v lavicích, seznámí se s novými kamarády a poznají budoucí třídní učitelku. Budou rozvíjet dovednosti potřebné pro úspěšné zvládnutí 1. třídy. S sebou přezůvky, pití a malou svačinku.

Místo konání: ZŠ Neplachovice
Termíny setkání:
15. 4. 2015 – Putování se štěňátkem
29. 4. 2015 – Povídání se štěňátkem
13. 5. 2015 – Malování se štěňátkem
Poslední setkání bude především informativní o potřebách a pomůckách pro budoucí prvňáčky.

Setkání budou probíhat v době od 16:00 do 17:30 hodin.

Těšíme se na setkání s vámi.
Mgr. Ivana Kořistková

Školička – setkání předškoláků