ŠKOLIČKY poprvé…

Ve středu 26. 4. čekaly naše malé předškoláčky první školičky. Ve třídě všechny natěšené budoucí prvňáčky s úsměvem přivítala paní učitelka Ivana Kořistková. Předškoláčci se v čele s paní učitelkou vydali na Velké putování. Prohlédli si, jak to vypadá ve školní družině, v jídelně a také v tělocvičně. V tělocvičně měly děti svou malou premiéru a s paní učitelkou si hned zacvičily. Po cvičení čekala děti ve třídě malá přestávka na svačinku, kterou si ze svých domovů přinesly. Po svačince se děti pustily do dalšího úkolu. Všichni se zaposlouchali do poutavého předčítání paní učitelky a tak sestavit obrázkovou osnovu O Krtečkovi, bylo pro děti hračkou. Pak ještě pomohly najít cestu Krtečkovi z labyrintu a procvičily si i jemnou motoriku.
Všichni předškoláci se moc snažili a jsou to naše ŠIKULKY. Už teď se těšíme na příští středu!

Mgr. Hana Grigorová