Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Školní družina a Advent na zámku

I letos se naše družina zapojila do krásné předvánoční akce „Advent na zámku“ v  Neplachovicích. Již od října jsme se poctivě připravovali. Zapojily se všechny děti z celé školní družiny. Vyzdobili jsme schodiště svými výrobky, vyrobili jsme spoustu vánočních dekorací, přáníček, stromečků i ozdob. Největší radostí pro děti bylo, když viděly své výrobky vystavené v takové parádě. Kdo nakoukl do naší místnosti, byl překvapený, jaké hezké věci dokážou děti vyrobit. Všem dětem a paním vychovatelkám Ivetě Johnové a Janě Lhotské děkuji za skvěle odvedenou práci.

Miluše Košinarová