Školní pěvecký sbor v plné přípravě na advent

V těchto dnech vrcholí přípravy na již tradiční adventní vystoupení. Bude jich několik. První z nich, a také nejočekávanější, nás čeká již tuto sobotu 25. 11. 2023 v 16:00 hodin na zámku v Neplachovicích. Naši mladí zpěváci musí čelit jak psychickým, tak fyzickým výzvám, přesto se s nadšením a plným nasazením ponořují do společné práce. Jejich energie a nevyčerpatelná studnice vlastních nápadů je obdivuhodná. Sbor, skládající se z žáků různých ročníků, spojuje nejen hudební nadání, ale také přátelství a společná vášeň pro hudbu a divadlo. Kromě školního pěveckého sboru se můžeme těšit i na instrumentální vystoupení žákyň ze 4. třídy. Tyto malé hudebnice hrají na flétny a připravují si pro nás sérii koled, kterými oživí vánoční atmosféru. Věřím, že naši žáci přinesou radost a vánoční pohodu všem, kteří se rozhodnou být součástí tohoto milého a nezapomenutelného hudebního zážitku.

Mgr. Vladimíra Jašková