Školní výlet 2. třídy

V úterý 10. června 2014 proběhl výlet žáků 2. třídy. Děti jely autobusem do Bruntálu, kde navštívily Hasičský záchranný sbor Moravskoslezského kraje. Zde se seznámily s veškerou hasičskou technikou, prošly si technické zázemí zbrojnice. Všichni si mohli vyzkoušet, jaké to je sedět v zásahovém vozidle. Po krátkém občerstvení na náměstí a nákupu drobných dárků jsme jeli do prodejny hraček Miki FUN. Poslední zastávkou bylo letiště v Krnově, kde sídlí Zdravotnická záchranná služba města Krnov. Zdravotní sestra dětem ukázala sanitku a její zařízení. Poté se výletníků ujal pan Král spolu se svými kolegy. Dětem ukázali hangár, letadla, umožnili jim si všechno prohlédnout, sednout si do letadel, vyzkoušet mikrofony. Na letištní ploše v době naší návštěvy přistál malý letoun. Všichni jsme si tento den náramně užili.

Mgr. Ivana Kořistková