Školní výlet – Pustevny – Radhošť – Rožnov pod Radhoštěm

V pondělí 19. června 2017 jsme se my sedmáci a šesťáci s panem učitelem Hnilicou, Machelem a s paní učitelkou Střížovou vydali na výlet na Radhošť. Autobus nás od školy zavezl do Trojanovic, kde jsme zdolali kopec lanovkou a ocitli jsme se na Pustevnách. Sedmáci měli cestou na Radhošť připravené krátké povídání k zajímavým místům. Vyfotili jsme se u chaty Maměnky a pokračovali jsme směrem na Radhošť. Cestou jsme se zastavili u sochy Radegastu a pokračovali jsme dále. Po zdolání kopce jsme se dostali na Radhošť. Po krátké pauze jsme se šli podívat na kapli svatého Cyrila a Metoděje a odtud jsme se vydali cestou dolů do Rožnova na koupaliště. Počasí bylo po celou dobu výborné, ale voda v bazénu byla chladnější, měla jen 21 stupňů. Každý si našel své vyžití, ale vodní skluzavka byla nejlepší. Celý výlet se nám vydařil a moc se nám líbil.

Eliška Matoušková