Školní výlet žáků 1. třídy – ZOO Ostrava

Ve středu 18. května 2016 prvňáčci vyjeli na svůj první školní výlet. Zážitky a pocity dětí nejlépe vystihují jejich odpovědi na otázku: „Co se ti v ZOO nejvíc líbilo?“

Kačenka: „Bylo tam hezky. Líbil se mi bílý páv.“

Matěj: „ Líbilo se mi úplně všechno, taky bílý páv, hroši a ještě sloni.“

Michalka: „Líbila se mi lama a potom bílý páv.“

Vaneska D.: „Líbil se mi bílý páv, potom želvy, opičky, jak jsme byli na hřišti, kde byly morčátka. Líbili se mi ještě hroši, tygr a potom se mi líbilo všechno.“

Alžbětka: „Mně se líbili pávi, pak se mi líbilo, jak jsme nakupovali hračky, a pak se mi líbilo, jak jsme byli u lva.“

Vivinka: „Mně se líbila lvice a ještě jak jsme si kupovali ty věci.“

Honzík: „Mně se líbil bílý páv, potom se mi líbilo, jak ryby mlaskaly a ještě jak tam byli dva pavouci a jak jsme krmili morčátka a ještě jak opice trhala listy přes plot a ještě se mi líbilo, jak jsme nakupovali.“

Anička: „Mně se líbil  gepard, lev a ještě lvice, potom se mi ještě líbily morčátka, vydry, medvěd, potom se mi ještě líbili papoušci a opičky, jak tam skákaly.“

Eliška: „Mně se líbilo všechno a nejvíc se mi líbily morčátka.“

Natálka. „Mně se líbil bílý páv, jak roztahoval ocas, i ti modří. A ještě morčátka, jak jsme je krmili. A gepard ještě.“

Míša: „Ještě se mi líbil  lev a dva hadi a  jeden pavouk.“

Anetka: „Mi se líbilo úplně všechno.“

Izabelka: „Tygři, laně, páv bílý a ze všeho nejvíc se mi líbily opičky. A bylo tam moc krásně.“

Davídek: „Mi se tam líbily opičky a ještě se mi líbil tygr a ještě se mi líbili ptáčci, jak jsme šli do klece k těm ptáčkům.“

Mikulášek: „Mi se líbili krokodýli, co tam byli, potom se mi líbilo, jak tam opice skákaly a jak opička jedla lístky a ještě hroši.“

Editka: „Mi se tam líbil bílý páv, jak roztáhl peří, a ještě se mi líbila žirafa, nejvíc se mi líbily zebry a jinak všechno.“

Amálka. „Mi se tam líbil bílý páv a pak se mi líbilo úplně všechno.“

Vaneska V.: „Takže mně se líbil lev a lvice a gepard. Líbily se mi vydry, rybičky všechny, líbili se mi i hroši, líbily se mi i opičky, křečci teda morčata, zebry, žirafy i krokodýli i ten bílý páv a všichni pávové. Mně se líbili…, počkejte, nechte mě přemýšlet. Líbili se mi papoušci, ten modrý, a ještě se mi líbili pavouci, medvěd a želvy. To je všechno.“

Lukášek: „Mi se líbilo všechno a nejvíc se mi líbily vydry, papoušci a ten bílý páv.“

Petřička: „Mi se nejvíc líbily plameňáci a ještě ten bílý páv.“

Oliverek: „Mě se líbilo úplně všechno.“

Mgr. Ivana Kořistková