Slovník je ve finále

Hurá, podařil se! Takto nadšeně děti z kroužku Projektová angličtina komentovaly finální podobu našeho slovníku. Když jsme tuto aktivitu vymýšleli, netušili jsme, kolik nás čeká práce. Po zábavných videokonferencích jsme se pustili do malování jednotlivých sportů, navštívili jsme poštu a poslali naše obrázky kamarádům na Slovensko. Z Mostu nám poštou zaslali jejich obrázky, u jejichž popisování jsme se pěkně zapotili. Nakonec se všechny společné výtvory sešly u nás ve škole. Na obecním úřadě nám je velmi ochotně barevně nakopírovali, za což moc děkujeme. Jednotlivé sporty a jejich náčiní jsme založili do složek a mohli poslat našim partnerům. O tzv. online podobu se postarali kamarádi z Mostu. Společně jsme namluvili audio slovník a vznikl také online slovník. Tato aktivita byla náročná nejen na čas, ale také  na spolupráci mezi partnery. O to víc si vážíme konečných výstupů, které můžete zhlédnout pod eTwinningovým odkazem :-).

Mgr. Klára Střížová