Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Soptík v 1. třídě

V rámci našeho družinového projektu „Soptík“ jsme navštívili místní hasiče v Neplachovicích. Všichni prvňáčci se moc těšili. Hasiči nám ukázali jejich prostory a auta. Byli jsme velice překvapeni, když jsme viděli, kolik mají cen a pohárů. V kulturní místnosti jsme se dozvěděli, jak máme na sebe dávat pozor, jak reagovat v nebezpečných situacích, no prostě vše, co je pro nás důležité. Paní Čechová nám slíbila, že se za námi přijde podívat do školní družiny a naučí nás důležité uzly. S paní učitelkou Špičákovou jsme děti moc pochválily, protože byly velmi hodné. Hasičům jsme všichni poděkovali a domluvili se, že se na jaře zase sejdeme. Už teď se moc těšíme.

Miluše Košinarová