Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Soutěž ve sportovní gymnastice

Prvky gymnastiky jsou součástí našeho školného vzdělávacího programu, také jsou hlavní náplní gymnastických kroužků na škole i mimo ni, do kterých dochází naši žáci. V únoru jsme se poprvé zúčastnili i s dětmi prvního stupně krajského kola ve sportovní gymnastice. Pro dívky z druhého stupně to ale nebyla žádná novinka. Na předních příčkách jsme se sice neumístili, ale jedno malé vítězství nám přece jen patří.  Vendula Silberová ze sedmé třídy zacvičila ve své kategorii nejlépe ze všech. Jelikož to byla soutěž družstev, odměnou ji může být pouze krásný pocit, disciplína a krása těla, kterou tento nelehký sport přináší. Zdánlivý neúspěch nás neodradil od účasti na soutěži v dalších letech.

Mgr. Tereza Pethsová