Spaní – nespaní ve škole

Nám deváťákům letos začal poslední rok na základce. Máme v plánu si ho pořádně užít, proto si celé Áčko vzalo 5. září spacáky, pyžama a plyšové medvídky a v čele s naší třídní, paní učitelkou Baronovou, jsme vyrazili přespat do školní tělocvičny. Po přichystání žíněnek jsme se přesunuli na školní hřiště, kde jsme si rozdělali oheň a opékali špekáčky. A jelikož jsme co se (nejen) zpěvu týče velmi nadaná třída, nemohli jsme vynechat sezení u ohně s kytarou a zpívání písniček. Když potom naše paní učitelka s paní ředitelkou, která nám taky dělala společnost, rozhodly, že už je příliš zima, přesunuli jsme se do tělocvičny. Tam jsme chvíli pokračovali ve zpívání, pak jsme si pustili písničky do zesilovačů. A protože jsme věčně hladoví, následovala po špekáčcích ještě pizza. Pak jsme měli čas až do večerky, která byla domluvená na 1:00. Slíbili jsme paní učitelce, že budeme slušní a to jsme taky dodrželi, jsme přece její hodná sluníčka. Naše třídní je však velmi zodpovědná a po večerce nás hlídala ještě dlouho do rána.

Celý večer i noc jsme si jako třída opravdu užili. Chtěli bychom moc poděkovat naší paní učitelce i paní ředitelce za to, že v nás vložily tu důvěru a dovolily nám ve škole přespat a taky za obětování vlastního volného času, který mohl být strávený v jistě pohodlnější posteli! Těšíme se na další takové akce!

Za celou IX. A – Amálie Kořistková