Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Společné dny se nám krátí…

Společné dny se nám krátí a je potřeba udělat za základní školou pomyslnou tečku. Poslední týden z pondělí na úterý jsme se tedy i díky odvaze našeho pana učitele třídního a pana učitele Vašinky vydali společně přespat v tělocvičně školy. Vše začalo “večeří” v podobě Kašpárkovy pizzy, poté následoval dlouhý zápas ve volejbale, na který se dle pana učitele “nedalo dívat”, ale my věříme, že se do toho dostaneme! Těsně před půlnocí nastalo překvapení v podobě noční procházky na skrochovický hřbitov, stále nás pozitivní nálada neopouštěla. S historkou o údajném duchovi vojáka se jednotlivci vydali na hřbitov podepsat papír, kde na nás čekalo strašidlo v podobě pana učitele Machela. Přiznejme si, kdo by se o půlnoci nevylekal!!! Zpáteční cesta za svitu měsíce proběhla ve znamení zpěvu, poté už následoval jen film a ranní usínání. Ráno rychlá snídaně a s ospalou náladou šup na Olympijský den, ale o něm už si přečtěte v jiném článku :).

David Švrček, IX. A