Sportovní dopoledne na hřišti v Holasovicích

Poslední dny školního roku už se nesou ve sportovních rytmech a nejinak tomu bylo i letos. Známky jsou uzavřeny, pomalu se chystá odevzdání učebnic, předání vysvědčení, tak proč nestrávit tyto poslední školní dny sportovní aktivitou a ještě k tomu společně. Čtvrteční dopoledne 23. 6. tak strávili šesťáci, sedmáci a deváťáci v zápalu sportovních her na hřišti v Holasovicích. Žáci si dle libosti mohli zahrát fotbal, softball a vyzkoušeli si taky méně tradiční hry, jako jsou mölkky, pétanque nebo speedminton. Našli se však i žáci, kteří raději strávili čas ve stínu u stolních nebo slovních her na dece. Dopoledne všem zpříjemnilo utkání učitelů a deváťáků v beachvolejbalu, ve kterém se nakonec podařilo zvítězit kantorům, které ve složení Radek Hnilica, Jakub Machel, Leon Vašinka, Radek Hulva, Alexandra Neiserová a Nikola Machelová dovedla k vítězství trenérka Reneta Schreierová a asistentka trenéra Jana Divilová. Po zápase v úmorném vedru na nás čekalo malé ovlažení nohou v řece Opavě a svačinka v podobě špekáčků či klobásek, které poctivě hlídal a obracel Honza Homola. Sportovní dopoledne jsme si moc užili a ještě více nám ho zpříjemnila paní Osadníková, která nám odemkla zázemí a pro žáky měla připravené chlazené nápoje a nanuky, které ve čtvrtečním horku přišly opravdu vhod.

Za kolektiv učitelů Mgr. Jakub Machel