Tančení s Míšou

Ve čtvrtek 27. 11. 2014 protančili prvňáčci dopoledne s Míšou Růžičkovou. Hudebně taneční pořad byl sestaven z bloků písniček a soutěží. V sále U Lípy v Neplachovicích se setkali žáci také s našimi malými kamarády a sourozenci z MŠ Neplachovice, MŠ Holasovice a MŠ Loděnice. Děti si zatančily hromadně i jednotlivě, a ti nejodvážnější se také objevili přímo na pódiu s Míšou Růžičkovou. Na fotografiích můžete vidět odvážnou Rozárku, Viktorku, Bibianku, Anežku, Terezku, Amálku, dále také odvážného Kubíka, Jiříčka nebo Matěje. Najednou se všichni ocitli na minidiskotéce s Míšou. Na úvod děti přivítala a rozhýbala písničkou „Prstové cvičení“. Byla to zábavná rozcvička. Pak následovala celá řada písní a tanečků. Každý se aktivně zapojil a nikdo se nenudil. U soutěží si děti změřily síly, rychlost a dovednost. Ve škole děti prozradily, že písničky a videa důvěrně znají a často si je doma pouštějí na CD nebo v počítači. Ocenily také zvířecí zajímavé oblečení zpěvačky, krásné kulisy na pódiu a barevné osvětlení. Všichni se pobavili a příjemně unavili. Po vystoupení na děti čekaly odměny v podobě sladkostí a omalovánek. Zájemci a fanouškové si mohli také zakoupit upomínkové předměty, např. plakát s podpisem, tričko, CD, DVD, čepici, atd. Míšo, děkujeme za bezva akci pro děti, děkujeme také za parádní nápad šikovným maminkám z Klubu rodičů a přátel MŠ Neplachovice, které Míšu do naší obce pozvaly, děkujeme za dohled a doprovod paní vychovatelce Marii Černohorské, a především děkujeme Sdružení rodičů školy při ZŠ Neplachovice, které zaplatilo prvňáčkům vstupné.

Mgr. Martina Mrkvanová