Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Televizní soutěž Bludiště

Dne 10. 9. 2012 se žáci 9. třídy zúčastnili natáčení televizního pořadu Bludiště. V soutěži se utkávají týmy, které tvoří zástupci dvou škol. Soutěžící zdolávají nejenom sportovní úkoly, ale také musí mít všeobecný přehled a určité znalosti. Byli jsme svědky napínavého souboje, který nakonec naši žáci bohužel prohráli.  V žádném případě se však v soutěži neztratili a předvedli velmi vyrovnané výkony. Za vzornou reprezentaci školy a obce přišla žákům poděkovat a předat malé odměny také paní starostka Dana Schreierová.

Soutěžní tým tvořili: kapitán Pavel Tyll, Ondřej Flegr, Barbora Kramná a Nikol Tesařová. Žáky doprovázela paní učitelka Mgr. Blažena Wertichová a pan učitel Mgr. Petr Horehleď. Poděkování samozřejmě patří i žákům v publiku, kteří skvěle a vydatně své kamarády ve studiu povzbuzovali.

Video: Naše třída v Bludišti