Třídnická hodina trochu jinak aneb utužujeme nový kolektiv

Zářijové počasí nám neskutečně přeje, ve středu 12. září se ručička teploměru vyšplhala na letních 30°C ve stínu. Třída 6. B vyrazila, vybavena špekáčky, k zátočině řeky Opavy v Holasovicích. Kluci rozdělali oheň, připravili pruty na opékání a pak už jsme si pochutnávali na voňavých uzeninách. Svlažili jsme nožky v řece, zahráli hru a hlavně „poklábosili“. Užili jsme si spoustu legrace, víc jsme se zase poznali – trochu jinak než ve škole.

Postřehy dětí:

  • líbilo se mi, že jsme byli v přírodě, že jsme se mohli více poznat, že jsme si mohli namočit nohy
  • bylo to fajn, líbilo se mi opékání
  • bylo to super
  • na výletě jsem si to užila a více se seznámila se spolužáky
  • byl to nejlepší den v týdnu, líbila se mi tichá pošta
  • bylo to skvělé, opekli jsme si špekáček, čvachtali se ve vodě, házeli žabky
  • užili jsme si pěkné přírody a čerstvého vzduchu, chtěla bych to zopakovat

                                                                                              Mgr. Renata Schreierová, třídní učitelka