Turnaj 5. tříd ve vybíjené

Ve středu 11. 4. jeli naši páťáci poměřit své síly ve vybíjené na turnaj, který se odehrál na ZŠ Englišova. V silné skupině se nám, i přes velkou snahu, nepodařilo vyhrát ani jeden zápas a obsadili jsme konečné 5. místo. Úvodní utkání se ZŠ Englišova jsme totálně nezvládli a než jsme si zvykli na přísný metr hlavního rozhodčího a rychlost našeho soupeře, prohrávali jsme nesmazatelným rozdílem. Zápas nakonec skončil 3:18. Další utkání bylo z naší strany malinko lepší, ale přesto byla i ZŠ Mařádkova nad naše síly s koncovým výsledkem 5:14. Nejvyrovnanější utkání jsme odehráli se ZŠ Skřipov, ve kterém jsme nešťastně prohráli 8:9, a závěrečný zápas proti ZŠ Březová skončil 6:10 v náš neprospěch. Naši školu reprezentovali Irena Bolíková, Veronika Šebelová, Aneta Keleová, Natálie Dehnerová, Bára Ortová, Jakub Malý, Alexandr Jurko, Miroslav Lubeník, Josef Lubeník, Richard Quis, Jan Rys a Filip Kaděra. Hráčům, i přes výsledkově nezdařené zápasy, děkuji za reprezentaci školy.

Mgr. Jakub Machel

Foto z turnaje:

https://plus.google.com/u/0/104946829186953218097