Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Turnaj v badmintonu přinesl dvě první místa

Velmi úspěšně si vedli naši žáci na 1. ročníku badmintonového turnaje, který se uskutečnil v Háji ve Slezsku. Turnaje se zúčastnilo 5 škol, které reprezentovalo celkem 40 hráčů ve 3 kategoriích. Do badmintonových dvouher se zapojil ještě pořádající Háj ve Slezsku, ZŠ Boženy Němcové, ZŠ Hlučín a ZŠ Oldřišov. Skvěle si vedli naši sedmáci Ondřej Lubeník a Klára Cekotová. Oba dva vyhráli své kategorie a získali pro naši školu zlaté medaile. Do turnaje se z naší školy zapojilo celkem 7 hráčů, mimo dvou zmíněných to byl ještě Alexandr Fojtík, František Chlopčík, Petr Matýsek, Denis Varyš a Viktor Bolík. Solidní umístění si připsal také Denis Varyš, který obsadil 8. místo ze 17 badmintonistů.  Ostatní hráči se spíše s tímto netradičním sportem seznamovali a obsadili spodní příčky svých kategorií.

Mgr. Jakub Machel

Fotky z turnaje:

https://plus.google.com/u/0/104946829186953218097

 

Video z turnaje:

https://youtu.be/Obig_cjljhs