Turnaj v halové kopané

V pátek 11. 11. jsme se zúčastnili turnaje v Halové kopané, který se konal v nové hale SFC Opava v Městských Sadech. Žáci tak měli možnost vyzkoušet zbrusu nový povrch a zázemí velmi příjemné sportovní haly a poměřit síly s kvalitními týmy ze ZŠ Kylešovice, ZŠ Vítkov a ZŠ Šrámkova. Školu reprezentoval Antonín Polok, Denis Varyš, František Foltýn, Petr Sekanina, David Plačko, Tomáš Kubíček, Jakub Kramný, Matěj Šišma a mezi tři tyče se postavil Jan Michalec. Náš tým se po dvou vítězstvích a jedné porážce umístil na 2. místě.

V úvodu se nám podařilo porazit ZŠ z Vítkova v poměru 10:6, následovala porážka se ZŠ Kylešovice 4:7 a v závěrečném utkání jsme přestříleli ZŠ Šrámkova 8:6. Skupinu nakonec díky nejlepšímu skóre vyhrála ZŠ Vítkov, která tak postoupila do dalšího kola turnaje.

Mgr. Jakub Machel

Další foto z turnaje:

https://plus.google.com/u/0/104946829186953218097