Turnaj v Minifotbale

Ve čtvrtek 19. 4. 2018 se naši vybraní žáci vyššího stupně zúčastnili okrskového finále v Minifotbale, které se konalo na umělém hřišti ve sportovním areálu ZŠ Kylešovice. Roli brankáře našeho týmu zastal Jan Michalec, do hry postupně zasáhli Ondřej Botzián, Hynek Varyš, Antonín Polok, Dušan Pavelek, František Foltýn, Dominik Moša, Petr Daníšek a Denis Varyš. Ve skupině jsme sehráli 3 zápasy a k našemu zklamání nám los přidělil ZŠ Kylešovice, která je pasována do role favorita celého turnaje. Ze skupiny postupoval do okresního finále pouze jeden celek a naše naděje zmařily hned v prvním utkání právě Kylešovice, které nad námi zvítězily 4:0. Další dvě utkání jsme zvládli podstatně lépe, v tom prvním jsme porazili ZŠ Skřipov 1:0 a se ZŠ Vrchní jsme vybojovali remízu 1:1. Tyto výsledky nám díky nejlepšímu skóre přinesly sice nepostupové, ale přesto vydařené 2. místo v okrskové skupině.

Mgr. Jakub Machel