Turnaj v SUDOKU

I v letošním školním roce se tři družstva našich žáků přihlásila do jednoho z pěti turnajů pořádaných v České republice, které pořádá HALAS (Hráčská asociace logických her a sudoku), konaného dne 19. 4. 2018 v Opavě na ZŠ T. G. Masaryka. V turnaji se neřeší jen klasické sudoku 9×9, ale i různé varianty – klasické 6×6, 7×7, nepravidelné 6×6, 9×9, součtovky, rozdílovky, sudoliché, diagonální. Turnaj se skládá ze tří kol. V prvním kole řeší soutěžící úkoly jednotlivě, ve druhém a třetím kole musí spolupracovat.

I letos byli naši žáci úspěšni:

  • Družstvo NEPLA 9 (Natálie Hájková, Karolína Dluhošová, Michaela Ryšánková) – 4. místo
  • Družstvo NEPLA 8 (Nela Hřivnáčová, Vendula Bokischová, Dorota Fojtíková) – 13. místo
  • Družstvo NEPLA 7 (Patrik Snášel, Klára Cekotová, Rozálie Quisová) – 15. místo

Všichni si zaslouží velkou gratulaci a poděkování za výbornou reprezentaci naší školy.

                                                                                                                                Mgr. Štěpánka Matějková