Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Turnaj ve stolním tenis

I přes rekonstrukci tělocvičny probíhá na naší škole turnaj ve stolním tenise, do kterého se zapojilo celkem 16 hráčů z vyššího stupně. Hráči byli rozděleni do 4 skupin podle tříd, ze kterých postoupili do výkonnostních skupin podle umístění v základní části. Z těchto skupin je čeká ještě jedno skupinové rozdělení a následné zařazení do vyřazovacího pavouka, ze kterého vyjde konečné pořadí turnaje. Nejlépe si zatím vede Ondřej Lubeník, který vyhrál všechny své dosavadní zápasy a těsně v závěsu je Petr Matýsek s jednou porážkou.

Mgr. Jakub Machel