Turnaj ve stolním tenise

V úterý 24. 4. 2018 se v tělocvičně naší školy uskutečnil ve spolupráci s TJ Sokolem Holasovice turnaj ve stolním tenise. Sportovního odpoledne se zúčastnilo celkem 22 hráčů, mezi kterými bylo 17 žáků a 5 rodičů. Žáci byli rozděleni do 3 kategorií, ve kterých se hrálo systémem každý s každým.
V kategorii nižšího stupně se nejlépe umístil Radek Lubeník, na 2. místě skončil Viktor Bolík a 3. místo obsadil Matěj Bilík. Kategorie vyššího stupně byla rozdělena na dvě podle výkonnosti hráčů. Mezi děvčaty zvítězila Aneta Štrohalmová, na 2. místě skončila Klára Cekotová a 3. Alexandra Nováčková. Ve smíšené kategorii se nejlépe vedlo Ondřeji Lubeníkovi, 2. skončil Petr Matýsek a bronzová medaile připadla Natálii Hájkové. V závěru turnaje se ještě vytvořila tabulka smíšené kategorie vyššího stupně a rodičů. Tu ovládli rodiče, jmenovitě na 1. místě Petr Matýsek a na 2. místě Roman Lubeník. Alespoň 3. pozice připadla našim žákům a zasloužil se o ni Ondřej Lubeník. Kompletní umístění je mezi přiloženými fotografiemi.
Závěrem bych rád poděkoval Sokolu Holasovice a panu Lubeníkovi za zajištění občerstvení, cen a pomoc při organizaci turnaje, panu Cekotovi za dodání fotografií a také rodičům a žákům, kteří si přišli zahrát nebo se alespoň podívat a pevně věřím, že v plánovaném podzimním turnaji se sejdeme v daleko větším počtu.

Mgr. Jakub Machel

Foto z turnaje:

https://plus.google.com/u/0/104946829186953218097