Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Naši žáci v dobrém rozmaru V barvách duhy Hledání Bludišťáka Základní škola a Mateřská škola Neplachovice Adaptační kurz Posloucháme Sběr vody Bude se testovat Zbarví se? A pod mikroskop

Tvořivé odpoledne v keramické dílně

Ve středu 20. října  na nás dýchla vánoční atmosféra. Přestože venku to vypadalo spíše jako na jaře, v keramické dílně už šesťáci a sedmáci vyráběli ozdoby a dárky k Vánocům. Šikovné ručičky holek a kluků hnětly hlínu, „válely těsto“, vykrajovaly, zdobily… Každý podle svého přání a vkusu vyráběl – svícny, ozdoby na stromeček, misky… Ještě závěrečný úklid, několik dnů sušení výrobků, poté vypálení a překvapení bude na světě!

                                                                                  Mgr. Renata Schreierová, Mgr. Blažena Wertichová