Týden všeho možného…

Při vymýšlení názvu pro další akci Žárovky jsme se dlouho neuměli shodnout. A tak „Týden všeho možného“ plně vystihuje obsah aktivit v týdnu, který proběhl od 5. do 9. června. Každý jednotlivý den se nesl ve znamení něčeho, co bylo s menší či větší účastí splněno. V pondělí byla na programu džínovina v jakémkoliv stylu a odstínu. Styl a odstín úterka nenechal nikoho na pochybách, že se jedná o devadesátá léta. Nejvíc si však všichni užili středu – den bez aktovek. Vynalézavost a nápady, v čem přinést školní pomůcky, byly velmi originální. Nevěřili byste, v čem všem se dají školní pomůcky přinést… Tak aspoň pár příkladů: dětský kočárek, mikrovlnná trouba, retro nákupní košík, síťovka, uzlík na holi, přepravka pro domácího mazlíčka, šuplík a spousta dalších netradičních „aktovek“. Ve čtvrtek byly na programu oblíbené filmové a pohádkové postavy a v pátek povolání. Na chodbách jste tento den mohli potkat lékaře, profesionální sportovce, řemeslníky všeho druhu, hasiče, vojáky a dokonce i falešné učitelky. Každý den byl pečlivě vyhodnocen členy Žárovky a zde jsou výsledky:

  1. místo VI. B
  2. místo VII. A a VII. B
  3. místo VIII. B

Vítězům blahopřejeme, posíláme sladkou odměnu a věříme, že se budou se stejným nadšením účastnit i dalších „žárovkových“ akcí.

 

Mgr. Ivana Vaňková