Ukončení adventu a besídka u prvňáčků

V průběhu 1. až 18. prosince 2020 prvňáčci denně plnili různé adventní úkoly. V prvním týdnu to byly čertovské úkoly, ve druhém týdnu andělské úkoly a třetí týden byl věnován barvám adventu.
V pátek 18. 12. 2020  se za odměnu mohli těšit na dopolední vánoční besídku. Po příchodu do školy si vyrobili ve třídě kapříka a za nasbírané dublonky nakoupili ve vánočním obchůdku. Potom už je čekala ve školní družině sváteční tabule, povídání o vánočních tradicích, vánoční stromeček a dárky.
Všechny děti byly za svoji píli ve škole i družině „Ježíškem“ obdarovány a mnoho dárečků děti dostaly také pro hru a činnost ve školní družině. Za poslechu koled si pochutnaly na vánoční svačině a poté už měly spoustu času na hru s novými hračkami.
 Michaela Špičáková a Drahoslava Hobžová